Aegon активно працюватиме в Україні відповідно до затвердженої раніше довгострокової стратегії

Голова правління Групи Aegon Алекс Вайненс відвідав центральний офіс Aegon Life Ukraine в Києві 2 червня 2014 року, щоб висловити підтримку співробітникам та клієнтам компанії, а також гарантувати реалізацію довгострокової стратегії роботи Групи на українському ринку, незважаючи на недавні соціально-політичні події та економічні ускладнення, які переживає українська держава.

Він також повідомив, що власний капітал ПрАТ «СК «Ейгон Лайф Україна» буде збільшений на понад 50 млн. грн. до кінця ІІІ-го кварталу 2014 року. Кошти спрямують на фінансування безперервного розвитку компанії. Візит пана Вайненса в Україну – вже другий поспіль упродовж року, минулого разу він відвідав Aegon Life Ukraine у травні 2013 року з нагоди успішного запуску бренда Aegon в Україні.

Алекс Вайненс, голова правління Групи Aegon:

Група Aegon вийшла на ринок України минулого року. Клієнти в Україні зробили правильний вибір на користь Aegon Life Ukraine, Aegon притримуватиметься затвердженої для України стратегії навіть у важкі часи. Стратегія Групи є такою самою, як і рік тому. Ми зосереджені на збільшенні нашої долі ринку, плануємо залишатися кращою компанією зі страхування життя для наших клієнтів завдяки фінансовій стабільності, довірі та рівню обслуговування.

Усі наші клієнти можуть бути впевнені у тому, що, коли вони інвестують власні накопичення в Aegon, вони отримують підтримку надійної, фінансово стійкої міжнародної компанії. Aegon має фінансові ресурси та стратегію, достатні не лише для того, щоб контролювати поточну ситуацію, але й забезпечити зростання бізнесу – коли важкі часи минуть.