ПРОВІДНА виплатила більше 380 тис. грн зі страхування майна фізичних осіб

У першому кварталі 2014 року СК «ПРОВІДНА» виплатила клієнтам понад 380 тис. грн за договорами страхування майна фізичних осіб
Наприклад, у м. Миколаїв квартира страхувальника була пошкоджена внаслідок сильних дощів. У даху багатоповерхового будинку утворилася діра, і брудна дощова вода залила декілька поверхів. У застрахованій квартирі вода пошкодила стелю та стіни місцями відклеїлися шпалери тощо. Компанія виплатила власникам майна компенсацію в розмірі 7 тис. грн.
Інший страховий випадок відбувся в Рівненській області. Під час грози сильний порив вітру зірвав з даху приватного будинку фронтон. Впавши на будинок, він пошкодив антену та лічильник. Сума страхового відшкодування склала 8,6 тис. грн.
Майно страхувальників у Миколаївській області постраждало у результаті пожежі, яку викликало коротке замикання. Згорів дах літньої кухні та гаражу. ПРОВІДНА виплатила клієнту понад 8 тис. грн компенсації.
Страхування майна — це ефективний і недорогий спосіб уберегтися від фінансових втрат у разі його пошкодження. ПРОВІДНА пропонує лінійку різних продуктів зі страхування майна: квартир, житлових будинків, дач, гаражів тощо. Застрахувати майно можна від таких основних ризиків: пожежа, вибух газу, стихійні явища, затоплення, протиправні дії третіх осіб тощо.