«Українська страхова група» — підсумки дослідження журналу «Деньги»

СК «Українська страхова група» визнано однією із найбільш надійних ризикових страхових компаній – лідерів по КАСКО та ОСЦПВ, за підсумками дослідження журналу «Деньги».
Участь у дослідженні взяли 22 українські страхові компанії, які обиралися за п’ятьма принципами:
• досвід роботи в автострахуванні не менше 5-7 років;
• рівень страхових виплат — не менше 40%;
• частка автострахування в портфелі компанії не більше 50%;
• розгалужена мережа представництв чи агентів;
• наявність штату аварійних комісарів, а також служби асистансу.
Для оцінки надійності страхових компаній використовувалося вісім показників, які відображають життєздатність страховиків: покриття резервів і активів власним капіталом; рівень виплат; співвідношення обсягу вхідного перестрахування і загальної суми отриманих платежів; покриття резервів активами та інвестиційними активами; покриття резервами сум отриманих страхових платежів та темп росту страхових платежів.
Результати дослідження в черговий раз підтверджують ефективну роботу СК «УСГ» на українському страховому ринку. Компанія беззаперечно виконує всі зобов’язання перед клієнтами, демонструючи при цьому стабільний розвиток. Власне таке відповідальне ставлення до клієнтів протягом багатьох років і стало головною запорукою довіри, якою СК «Українська страхова група» користується в українських автовласників.
Нагадаємо, СК «УСГ» є абсолютним лідером в категорії автострахування в місті Києві та Київській області, а також посідає другу позицію в рейтингу ТОП-50 страхових компаній на ринку КАСКО за результатами діяльності в 2013 році («Insurance Top» (№1 (45) 2014)).