«Українська страхова група» починає Social Active Day — 2014 з Харкова

Унікальний міжнародний соціальний проект «День соціальної активності» цього року бере свій початок в Харкові

Минулого року СК «Українська страхова група» вперше приєдналася до унікального міжнародного проекту VIG – Дня соціальної активності. Наші співробітники з Києва, Сімферополя, Одеси, Луцька та Херсону використали один з робочих днів на волонтерську діяльність.

Сьогодні, в Україні як ніколи багато людей, що потребують підтримки. Тому волонтерська допомога в рамках Дня соціальної активностіце не просто данина моді, це частина відповідальності СК «Українська страхова група» за наше майбутнє, а також особистий внесок кожного співробітника Компанії в усіх куточках нашої країни у формування майбутнього, в якому варто жити.

Так, 13 липня працівники «Дирекції продаж» СК «УСГ» в місті Харкові разом з партнерами влаштували для дітей-сиріт з дитячого будинку маляти (м. Чугуїв) справжнє «Свято шоколаду». Під час заходу дітки, серед яких були маленькі біженці з м. Слов’янськ Донецької області, мали змогу подивитись цікаву розважальну програму, а також досхочу пригощатися різноманітними солодощами. Іншими словами, добре і головне весело відпочили.

Правління «Української страхової групи» щиро дякує всім співробітникам Харківського управління «Дирекції продаж» за організацію та проведення яскравого заходу, і сподівається, що дані ініціативи стануть початком доброї традиції для Компанії та гарним прикладом для кожного співробітника.