ПРОВІДНА розширює присутність в Миколаївській області

21 липня 2014 відбулося відкриття центру продажів і обслуговування СК «ПРОВІДНА» в смт Врадіївка, Миколаївська область. У новому офісі клієнти зможуть отримати інформацію про страхові продукти та оформити будь-який з понад 80-ти доступних видів страхових продуктів.

Регіональна структура ПРОВІДНОЇ планомірно розширюється станом на липень 2014 компанія представлена понад 350 офісами по всій Україні. У Миколаївській області до кінця літа заплановано відкриття ще одного центру обслуговування.

«Ми прийняли рішення не тільки розвивати офісну мережу, а й змінити підхід до обслуговування. ПРОВІДНА стає ближче до клієнтів, робить страхові послуги доступнішими. Клієнти повинні знати, що ми відкриті до діалогу, готові прислухатися до їх побажань і покращувати свою роботу. Я вірю, що наша співпраця з мешканцями Врадіївки буде плідною та взаємовигідною», — прокоментувала Алла Поліщук, заступник директора Миколаївської філії СК« ПРОВІДНА».

На урочистій церемонії відкриття був присутній голова селищної ради Микола Москаленко, який привітав співробітників компанії і жителів: «З кожним роком зростає потреба населення в якісних фінансових продуктах. Я радий вітати СК «ПРОВІДНА» у нас, бажаю досягти всіх поставлених цілей і стати справжнім фінансовим партнером для мешканців селища. Зі свого боку буду надавати необхідну допомогу і підтримку».