Дитячий табір «Kids Camp» 2014: веселе літо для майже 500 дітей співробітників Vienna Insurance Group

У суботу 26 липня для майже 500 дітей починаються два неповторні тижні суцільного задоволення та захопливих ігор. Віденське міське страхове товариство, що є головним акціонером Vienna Insurance Group (VIG), вже вп’яте організує літній табір для дітей співробітниць та співробітників підприємств концерну з понад 20 країн, серед яких Албанія, Хорватія, Польща, Україна та багато інших. Дітям з Австрії, а також Центральної та Східної Європи на вибір пропонуються «City Camp» у Штреберсдорфі у Відні, «Country Camp» у зальцбурзькому Ваграйні, а також «Mountain Camp» у місті Маріацель у федеральній землі Штірія.

Місце, де знаходять нових друзів

«Неймовірно, як швидко та без жодних зусиль діти з різних країн долають культурні відмінності. У таборі «Kids Camp» діти мають можливість подружитися з однолітками з інших країн та отримати досвід, що дасть їм змогу по-новому поглянути на світ. Вони в ігровій формі пізнають міжкультурне середовище, в якому щодня знаходяться їхні батьки, тому що наш концерн є міжнародним та здійснює свою діяльність у багатьох країнах світу, – наголошує доктор Гюнтер Гейєр (Günter Geyer), голова правління Віденського міського страхового товариства.

Винагорода за творчість

Для того, щоб потрапити до табору, діти мали продемонструвати свої творчі здібності. Цього року було оголошено конкурс малюнків на тему «Моя батьківщина». До участі були запрошені молоді таланти віком від 9 до 13 років, які мали втілити у творах своє розуміння батьківщини. Поряд із найближчим оточенням, тобто родиною та друзями, юні митці перенесли на папір насамперед природу та визначні місця рідного краю. Винагородою за найбільш творчі роботи, що надішли на конкурс, стало запрошення до літнього табору «Kids Camp».

Сприяння міжкультурному обміну

Двотижневе перебування в таборі обіцяє активну та багату на захопливі події програму: крім спільних походів, дослідницьких експедицій до соляних та сталактитових печер, екскурсій до Зальцбурга або Відня, діти матимуть безліч часу для ігор та купання. У цій невимушеній та легкій атмосфері діти здобудуть цікавого досвіду в колі своїх однолітків із різних країн Європи. Таким чином Віденське міське страхове товариство сприяє поширенню міжкультурного порозуміння та обміну культурними цінностями, що є визначною рисою нашого світосприйняття в центрі Європи.