ВІДЕНСЬКІ КАНІКУЛИ від Vienna Insurance Group для дітей працівників СК «ГЛОБУС» VIG

27.07.14 відльотом з Києва до Відня розпочались ВІДЕНСЬКІ КАНІКУЛИ від Vienna Insurance Group для 11 дітей-переможців щорічного Конкурсу дитячого малюнку «Моя Батьківщина» Працівників Страхової Компанії «ГЛОБУС» VIG.

Щороку VIG реалізовує міжнародну соціальну Програму для дітей працівників Компаній VIG, — Конкурс малюнків, переможці якого отримують чудову можливість провести літні канікули в дитячому таборі в Австрії. Цього року в Конкурсі «Моя Батьківщина» приймали участь діти віком від 9 до 13 років, які перенесли на папір свої мрії про майбутнє своєї Батьківщини.

Серед усіх учасників конкурсу було відібрано 500 найбільш талановитих дітей з 24 країн Центральної та Східної Європи, які проведуть 2 незабутні тижні в одному з трьох міжнародних дитячих таборів відпочинку в Австрії (м. Відень, м. Ваґрайн та м. Маріацелль).

«Мене приводить в захоплення те, наскільки легко та швидко діти з різних країн вирішують проблему культурних відмінностей. В Kid’s Camp діти мають змогу подружитися зі своїми однолітками різних національностей, що дозволить їм побачити світ з різних кутів. Радісна та невимушена обстановка дасть змогу відчути те міжнародне оточення, в якому їхні батьки працюють щодня, оскільки міжнародна співпраця – це ключовий метод роботи нашої Групи», — зазначив Ініціатор та ідеолог Програми «KIDS CAMP»,- п.Гюнтер ГАЄР, Голова Правління Wiener Städtische Versicherungsverein.