Південна залізниця позбавляє своїх пенсіонерів медичного захисту

Починаючи з 1 серпня 2014 страхова компанія «Нафтагазстрах» змушена зупинити дію договору добровільного медичного страхування пенсіонерів Південної залізниці. Такими є вимоги керівництва Південної залізниці в офіційному листі, направленому на адресу страхової компанії.

Причини відмови від пролонгації договору керівництво відомства не повідомляє. Але, як відомо, нове керівництво Укрзалізниці ще 9 липня заявило, що весь страховий бізнес буде перенаправлений в одну страхову компанію — ПрАТ СК «Інтер-Поліс», без проведення конкурсного порядку вибору страхових партнерів.

Місяцем раніше керівництво Одеської залізниці направило листи на адресу страхової компанії «Нафтагазстрах» про припинення роботи з 01 серпня поточного року з добровільного медичного страхування працівників та пенсіонерів-залізничників Одеської дороги, також не пояснюючи причин.

«Нам важко зрозуміти рішення керівництва залізниць позбавляти своїх співробітників і пенсіонерів медичного захисту, до якої вони звикли і яким вони задоволені, особливо в такий складний період. Адже зі свого боку, ми завжди і в повному обсязі виконуємо всі взяті на себе зобов’язання. Сподіваємося, що така ж доля не спіткає співробітників і пенсіонерів Укрзалізниці, які проживають у Донецькій і Луганській областях »- говорить генеральний директор Антон Кіяшко.

Для довідки. З 2011 року пенсіонери Південної залізниці застраховані за програмами добровільного медичного страхування в СК «Нафтагазстрах». Це близько 29 тис. осіб.

За перше півріччя 2014 року СК «Нафтагазстрах» здійснила виплати за лікування пенсіонерів Південної залізниці по 4824 страховим випадкам на загальну суму 4,1 млн. грн, що на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Всього за 2013 рік з різних захворювань за допомогою компанії було проліковано 9 тис. застрахованих пенсіонерів Південної залізниці на загальну суму 6,7 млн. грн.