Закінчились Віденські Канікули -2014 від Vienna Insurance Group

09.08.2014 року авіарейсом Відень – Київ до України після двотижневого відпочинку в Австрії, сповнені незабутніми враженнями та емоціями, повернулись діти працівників  СК «Глобус» VIG, які перемогли у Конкурсі дитячого малюнку «Моя Батьківщина!» в рамках Програми «VIG Kids Camp».

Як одна казкова мить пролетіли ці дні у таборах відпочинку «City Camp» у Штреберсдорфі у Відні, «Country Camp» у Ваграйні, а також «Mountain Camp» у Маріацель, адже програма була надзвичайно цікавою, різноплановою та насиченою  екскурсіями, спортивними змаганнями, походами в гори, різноманітними розвагами та захоплюючими пригодами.

Діти чудово відпочили, попрактикувались у спілкуванні англійською та німецькою мовами, отримали незабутні враження, відвідавши чимало визначних місць. Завдяки «VIG Kids Camp» діти знайшли багато нових друзів в Центральній та Східній Європі і відчули належність до великої сім`ї Vienna Insurance Group. 

Австрія справила незабутнє враження на дітей, надихнувши їх на подальший творчий розвиток, а дружня сім`я Vienna Insurance Group завдяки цій Програмі здобула нових друзів.

Фотогалерея «VIG Kids Camp-2014» на офіційному сайті  http://www.vigkidscamp.com