СК «Нафтагазстрах» передала медичний лазер в Клінічну лікарню Львівської залізниці

Керівництво страхової компанії «Нафтагазстрах», яка спеціалізується на медичному страхуванні, 12 серпня 2014 року передало у використання Клінічної лікарні Львівської залізниці медичний лазер MedArt 481, загальною вартістю 715 550 грн.

Поставка обладнання була здійснена в рамках програми СК «Нафтагазстрах» з оснащення лікувальних установ-партнерів новітньою медичною технікою, здатною виконувати складні види діагностики та лікування застрахованих в компанії, а також інших пацієнтів.

«Підвищення якості обслуговування наших застрахованих – одна з головних задач нашої компанії. Ми прагнемо, щоб застрахованим особам не тільки оперативно, але і якісно була надана необхідна медична допомога. Ми впевнені, що вже найближчим часом ця інвестиція допоможе людям відновлювати здоров’я більш ефективно», сказав генеральний директор СК «Нафтагазстрах» Антон Кияшко під час вручення.

За словами начальника Львівської залізниці Богдана Піха, співпраця зі страховою компанією «Нафтагазстрах» в сфері медичного страхування не обмежується суто лікуванням застрахованих. «Нам приємно відзначити, що СК «Нафтагазстрах» протягом останніх років передає в користування сучасне, яке відповідає європейським стандартам, медобладнання для відомчих лікарень Львівської залізниці, тим самим підтверджуючи ефективність нашої співпраці» сказав Б.Піх.

Як зазначила головний лікар Клінічної лікарні Львівської залізниці Ольга Палій, даний лазерний апарат дозволить розширити діапазон надання медичної допомоги пацієнтам лікарні. Даний апарат з успіхом використовується при лікуванні варикозних розширень, в стоматології, нейрохірургії, офтальмології, пульмонології, гастроентерології; урології, гінекологи, педіатрії та ін.

За весь період співробітництва з медичного страхування з Львівською залізницею страхова компанія «Нафтагазстрах» поставила для медичних установ Львівської залізниці обладнання на загальну суму 3 млн. грн. Зокрема: для Клінічної лікарні Львівської залізниці – відеобронхоскоп, ендоскопічні системи для отоларингології, ультразвуковий апарат експертного класу, біохімічні аналізатори для проведення лабораторних досліджень; для вузлової лікарні станції Сарни – діагностичну ультразвукову систему, для відділкової лікарні станції Рівне – діагностичну ультразвукову систему.