ПРОВІДНА: стартував проект «До 1 вересня»!

СК «ПРОВІДНА» розпочала проект «До 1 вересня», який охопить більшість областей України. Його мета забезпечення позбавлених батьківського піклування дітей необхідним шкільним приладдям та одягом. Бюджет на реалізацію проекту складається з благодійних внесків небайдужих співробітників і правління СК «ПРОВІДНА».

Першими естафету прийняли в Ужгородській філії. Співробітники компанії відвідали Часлівецький дитячий будинок-інтернат, в якому проживають та навчаються 82 дитини з різними фізіологічними та психологічними вадами. Для допомоги дітям передали одяг та взуття, канцелярські приналежності, розвиваючі ігри та засоби особистої гігієни. Кожному жителю інтернату особисто вручили солодкий подарунок.

«День знань особливе свято для молоді. Нажаль, не для всієї, адже є діти, котрі позбавлені батьківської опіки та можуть лише мріяти про свято. Це малеча з дитячих будинків та підлітки зі шкіл-інтернатів. Саме тому ми в ПРОВІДНІЙ вирішили не бути байдужими та розпочали проект, який виправить цю соціальну несправедливість і подарує дітям приємні спогади», прокоментував Дмитро Мельник, Голова правління СК «ПРОВІДНА».

Протягом місяця представники філій компанії будуть відвідувати дитячі будинки та школи-інтернати, передавати дітям необхідні для навчального процесу приналежності, а також дізнаватися їхні потреби для надання подальшої підтримки.