Понад 4 мільйона гривень виплатила «Універсальна» за згорілий ТЦ та товари

Страхова компанія «Універсальна» виплатила більше 4 000 000 грн за пошкоджену будівлю та майно власників магазинів торгового центру в Київській області.

Страхова подія сталася приблизно о 9:00 ранку — внаслідок короткого замикання в будівлі відбувся вибух, вогнем було охоплено близька 1000 м² площі ТЦ. «Універсальна» відшкодувала збитки в розмірі 2,7 млн грн за пошкоджені конструктивні елементи будівлі та оздоблення і 189 тис. грн за згоріле обладнання (стелажі). Страхове відшкодування отримали власники магазинів, розташованих в будівлі ТЦ, за знищені полум’ям товари, зокрема: 452 тис. грн отримав власник магазину сувенірів за застрахований товар, 291 тис. грн перераховано власнику згорілого магазину канцтоварів, 235 тис. грн та 171 тис. грн – власникам магазинів посуду та побутової хімії відповідно тощо.

Приміщення ТЦ і товари були застраховані різними приватними підприємцями за договорами добровільного страхування майна по наступним ризикам: пожежа, задимлення, вибух, влучення блискавки, стихійні лиха, осідання земної поверхні, підвищення рівня ґрунтових вод, землетрус, вплив води чи інших рідин, наїзд наземних ТЗ, падіння літальних апаратів, протиправні дії третіх осіб, падіння дерев і інших сторонніх предметів тощо. Виконуючи взяті на себе зобов’язання за договорами страхування, СК «Універсальна» відшкодувала заподіяні приватним підприємцям збитки за ризиком «пожежа» на загальну суму понад 4 млн грн.