«Універсальна» забезпечила термінову операцію туристки на суму понад 69 тис. грн

Страхова компанія «Універсальна» виконала свої зобов’язання перед клієнтом за договором комплексного страхування подорожуючих за кордоном, забезпечивши медичну допомогу українській туристці на суму 69 120,07 грн.

Під час відпочинку в Єгипті туристка випадково спіткнулась та впала на тротуарі, вдарившись спиною об бетонну огорожу. Внаслідок удару жінці стало зле, важко дихати. В терміновому порядку співробітниками готелю була викликана швидка допомога, на якій клієнтку доставили до мед. закладу. Після проведеного рентгенологічного дослідження та УЗД, було діагностовано перелом ребер з масивним гемопневмотораксом. Медиками було прийнято рішення в терміновому порядку провести дренування з плевральної порожнини зайвої рідини.

Страхова компанія взяла на себе всі медичні витрати, зокрема виклик та надання першої медичної допомоги, всі необхідні дослідження, проведення операції, госпіталізацію та переліт додому у супроводі чоловіка. Після проведеного контрольного рентгену грудної клітини, застрахованій було надано дозвіл на виліт.