СК «Нафтагазстрах» у вересні виплатила 2,57 млн грн для лікування застрахованих в зоні АТО

Страхова компанія «Нафтагазстрах» у вересні 2014 року виплатила за договорами добровільного медичного страхування за лікування застрахованих в зоні проведення АТО 1,79 млн грн. Такі дані надали 10 з 17 лікарень, які обслуговують пацієнтів в цьому регіоні. Лікарні населених пунктів Авдіївка, Дебальцеве, Іловайськ, Кондрашевська-Нова, Луганськ, Родакове, Микитівка в силу складної обстановки дані про лікування надати не змогли.

Всього протягом вересня компанія здійснила виплати по 1297 страхових випадках, з яких в 34 випадках застраховані особисто отримали компенсації в розмірі 75,6 тис грн, решта суми — понад 1 млн грн була направлена ​​в якості компенсації за лікування застрахованих медичним установам. Крім оплати за лікування СК «Нафтагазстрах» у вересні поставила медикаменти на суму 787 тис.грн. В цілому за підсумками вересня компанія виплатила на лікування застрахованих в зоні АТО 2,57 млн грн.

   Найбільш великі виплати були проведені чотирьом працівникам Донецької залізниці. Двом з них вироблені складні операції стентування з розширення стінок судин серця та імплантації стендів на суму 28 тис і 18,7 тис грн, для операції по боротьбі з ургентними видом захворювання — перитонітом направлено 11,5 тис грн., на лікування травми хребта перераховано 12,6 тис грн.

Складності залишаються і в поставках медикаментів в медустанови населених пунктів, де відбуваються зіткнення. У вересні, зокрема, були затримки у фармкомпанії в поставках медикаментів в Луганськ, Іловайськ, Родакове, Кондрашевська-Нова, Авдіївку, Микитівку. За інформацією від асистуючої компанії, доставка здійснюється оперативно в міру безпеки населених пунктів для транспортного сполучення. Важливо відзначити, що частина застрахованих, які проживають в зоні АТО, як і раніше продовжує проходити лікування в медичних закладах інших регіонів, найближчим і найбільшим за обсягами лікування з яких є Харків.