СК «ПЕРША» виплатила більше 72 тис грн за пошкоджений у ДТП вантаж

СК «ПЕРША» виплатила більше 72 тис грн за пошкоджений у ДТП вантаж за договором добровільного страхування відповідальності перевізника наземним транспортом (ТТН).

Вантажний транспорт перевізника, який уклав договір страхування відповідальності, попав в ДТП на об’їзній дорозі у м. Кривий Ріг. Пошкоджень зазнав і автомобіль, і вантаж, що перевозився. У якості вантажу були безалкогольні напої: «Coca Cola», «Фанта» та «Спрайт». В результаті аварії значна частина вантажу втратила товарний вигляд, а частково знищена.

На місце дорожньої пригоди виїхали представники Торгово-Промислової палати, підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», а також Дніпропетровського відділення СК «ПЕРША», які зафіксували страховий випадок і склали акт на виплату відшкодування перевізнику.

У ДТП потрапив вантажний автомобіль ДАФ, який рухався по новій об’їзній дорозі у м. Кривий Ріг, перевозячи продукцію концерну «Coca Cola». Виїжджаючи із-за повороту в бік залізничного переїзду, водій побачив колону автотранспорту, що чекала, поки проїде поїзд. Останнім у колоні стояв мікроавтобус. Щоб уникнути зіткнення з мікроавтобусом, водій ДАФа різко взяв вліво, автомобіль втратив рівновагу і перекинувся.