ПРОВІДНА заохочує студентів-страховиків під час міжнародних олімпіад

СК «ПРОВІДНА» виступила партнером ІІ Міжнародної студентської олімпіади зі страхування та управління ризиками, яка відбулася у листопаді на базі Міжнародного університету «МІТСО» (Білорусь, м. Мінськ). У ній взяли участь 17 команд вищих навчальних закладів України, Білорусі та Росії.

Олімпіада проходила у вигляді вирішення практичних, тестових і творчих конкурсних завдань та командної інтелектуальної гри «Брейн ринг». Досягнення команд оцінювало професійне міжнародне журі, до складу якого увійшли представники Польщі, Литви, України, Білорусі та Росії. Крім завдань, студенти прослухали авторські лекції та курси фахівців в галузі страхування і управління ризиками.

«Ми зацікавлені у розвитку культури страхування серед молоді і намагаємося завчасно формувати і заохочувати кадровий потенціал нашої галузі. Окрім Школи страхового агента, організованої ПРОВІДНОЮ для своїх працівників, шукаємо інноваційні механізми стимулювання ініціативних студентів», — підкреслює заступник голови правління СК «ПРОВІДНА» Тетяна Наровецька.

Олімпіада проводилася за сприяння регуляторів страхових ринків — Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг України і Міністерства фінансів Республіки Білорусь.