ПРОВІДНА визначила 300 призерів акції «Авто від ПРОВІДНОЇ» і власника головного призу — автомобіля

1 грудня СК «ПРОВІДНА» провела розіграш спеціальних та головного призів серед учасників акції «Авто від ПРОВІДНОЇ». Шляхом таємного жеребкування під контролем наглядової комісії визначені переможці акції. Результати розіграшу зафіксовані нотаріусом.

Згідно з умовами акції, 300 переможців отримають сертифікати на придбання телевізорів, смартфонів, відео-реєстраторів та GPS-навігаторів. Ці призи розігрувалися окремо для кожного регіону з розрахунку по 12 на область. Повний список переможців буде опублікований протягом найближчого часу на www.providna.ua.

Головний приз автомобіль ЗАЗ SENS розіграний окремим жеребкуванням серед усіх учасників акції незалежно від місця проживання. Його виграв мешканець Дніпропетровська Денис Калашніков.

Протягом наступних 14 днів переможці-учасники акції «Авто від ПРОВІДНОЇ» будуть повідомлені телефоном та рекомендованими листами про виграш і процедуру отримання сертифікатів на призи. Вручення автомобіля відбудеться в Києві, а решти сертифікатів у регіональних підрозділах, найближчих до місця проживання переможців розіграшу.

Загалом в акції «Авто від ПРОВІДНОЇ» взяли участь майже 180 тис. українців. Усі вони придбали в СК «ПРОВІДНА» поліс обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності строком на 1 рік. Кожен із учасників під час оформлення полісу отримав гарантований приз поповнення рахунку номера свого мобільного телефону. Акція проводилася з 1 лютого по 20 травня 2014 року.

«ПРОВІДНА регулярно здійснює виплати за полісами «автоцивілки» і тримає лідерство у цьому сегменті ринку. Для автовласників це гарантований страховий захист, від якого залежать добробут і бюджет конкретної родини чи підприємства. Загалом виплати ПРОВІДНОЇ своїм клієнтам за різними видами страхування сягають 1 млн. гривень щодня», – підкреслив голова правління СК «ПРОВІДНА» Дмитро Мельник.

Він нагадав, що за 9 місяців 2014 року ПРОВІДНА виплатила 57,9 млн. грн. страхових відшкодувань за полісами «автоцивілки». Порівняно з аналогічним періодом минулого року цей показник зріс на 6,7%: з 54,3 млн. грн. до 57,9 млн. грн.