«Універсальна» забезпечила оперативну допомогу туристці за кордоном

Страхова компанія «Універсальна» виконала свої зобов’язання перед клієнтом за договором комплексного страхування подорожуючих за кордоном, забезпечивши медичну допомогу українській туристці на суму 24 476,83 грн.

Страховий випадок стався 9 червня 2014 р. Під час відпочинку в Анталії (Туреччина) 73-річна туристка звернулась до лікаря зі скаргами на нудоту та сильну слабкість. Після проведеного клінічного аналізу крові була виявлена гостра шлунково-кишкова кровотеча. Лікар терміново викликав швидку допомогу і застрахована була доставлена місцеву клініку. Деякий час кровотеча не зупинялась, тому лікарем було прийнято рішення в терміновому порядку рішення про проведення ендоскопії для встановлення причини кровотечі. Жінка втратила багато близько 2,5 л. крові, проводилось переливання.

Страхова компанія взяла на себе всі медичні витрати, зокрема виклик швидкої, лабораторні дослідження, медикаменти, необхідні діагностичні заходи (гастроскопія), переливання крові, 5 суток госпіталізації. Загальна сума страхового відшкодування становила 1 799$. Команда асистуючої компанії тримала складний випадок на контролі, в тому числі, був проведений кост-контроль.