«Універсальна» забезпечила оперативну допомогу туристці в Туреччині

Страхова компанія «Універсальна» виконала свої зобов’язання перед клієнтом за договором комплексного страхування подорожуючих за кордоном, забезпечивши медичну допомогу українській туристці на суму 54 162,49 грн.

Страховий випадок стався 10 березня 2014 р. в Туреччині. Застрахована звернулась до асистуючої компанії зі скаргами на слабкість, запаморочення, невиразну мову, подвоєння в очах. Після огляду лікарем в місцевому шпиталі, проведених консультацій і діагностичних досліджень, був поставлений діагноз «міастенія». Пацієнтка терміново була госпіталізована в палату інтенсивної терапії для стабілізації стану. Деякий час у застрахованої спостерігалися напади слабкості, диплопія, важке дихання, у зв’язку з чим були проведені медикаментозна та оксігенальна терапії. Лікар надав дозвіл на медичне транспортування пацієнтки в Україну для проведення подальшого лікування за місцем проживання.

Після 3-х діб госпіталізації, командою асистуючої компанії був організований переліт застрахованої з медичним супроводом, в тому числі організація підйомника для зняття з борту літака, інвалідного крісла тощо. Асистансом також був проведений кост-контроль (одержання знижки за медичні послуги).

СК «Універсальна» здійснювала цілодобову підтримку асистуючої компанії, оперативно приймала рішення з приводу надання гарантійних листів на госпіталізацію та подальший процес транспортування застрахованою. Термін від подачі заяви страхувальника до прийняття рішення про страхову виплату склав 4 дні. Загальна сума витрат склала 4 769$. «Універсальна» гарантувала страхове відшкодування за госпіталізацію, необхідні діагностичні дослідження, медичну евакуацію бізнес-класом у супроводі лікаря, транспортування застрахованої з аеропорту м. Донецьк до лікарні в м. Краматорськ.