ПРОВІДНА представила новий страховий продукт ПРОВІДНА «АВТОТАЛІСМАН»

СК «ПРОВІДНА» впровадила нову програму страхування ПРОВІДНА «АВТОТАЛІСМАН», яка максимально враховує потреби клієнтів і забезпечує високий рівень захисту в разі страхування відповідальності перед третіми особами.

Комплексний договір включає добровільне страхування цивільної відповідальності власника автотранспортного та страхування водія та пасажирів транспортного засобу від нещасних випадків на транспорті.

Страхувальниками за договором ПРОВІДНА «АВТОТАЛІСМАН» можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. Договір укладається з нульовою франшизою і що не менш важливо — максимальна страхова сума по даному продукту не обмежена.

«Новий продукт не тільки дозволяє розширити ліміт відповідальності Страхувальника перед потерпілими в ДТП, тим самим рятуючи від додаткових фінансових витрат у разі неприємностей на дорозі, але й найголовніше дозволить компенсувати витрати на лікування потерпілого водія або пасажирів, які на момент настання нещасного випадку перебували в транспортному засобі. Ми постаралися створити такі умови договору, які максимально повно будуть задовольняти потреби клієнтів в якісному страховому захисті», — прокоментувала Юлія Очеретяна, директор центру страхування транспортних ризиків СК «ПРОВІДНА».