СК «ПРОВІДНА» провела круглий стіл з представниками вищих навчальних закладів України

23 січня в головному офісі СК «ПРОВІДНА» відбувся круглий стіл з питань активізації співпраці страхового бізнесу і освітою у напрямку підвищення якості професійної підготовки студентів і підвищення рівня страхового захисту студентської молоді. Ця зустріч стала продовженням дискусії з представниками освітньої системи, розпочатої в 2014 році.

Обговорити проблеми та перспективи у взаємовідносинах роботодавців і вищих навчальних закладів зібралися топ-менеджери ПРОВІДНОЇ і представники провідних профільних вузів з кількох регіонів України.

Круглий стіл пройшов у режимі відкритої дискусії. Учасники виступили з пропозиціями щодо підвищення якості професійної підготовки, розвитку страхової культури студентської молоді, обговорили механізми взаємодії освітньої системи з ринком праці і поділилися існуючим досвідом роботи в даному напрямку.

Були досягнуті домовленості про проходження практики студентами навчальних закладів в СК «ПРОВІДНА», проведення семінарів та лекцій за участю представників компанії, спонсорській участі ПРОВІДНОЇ в освітніх міжвузівських заходах. Також на зустрічі були представлені страхові продукти СК «ПРОВІДНА», орієнтовані на студентів.

Результатом роботи круглого столу стане підписання меморандуму про співпрацю між СК «ПРОВІДНА» та профільними вузами на 2015 рік.