ПРОВІДНА виплатила майже 83 тис. грн. за ремонт автомобіля TOYOTA HILUX

В січні 2015 року СК «ПРОВІДНА» здійснила виплату страхового відшкодування в розмірі 82,9 тис. грн. за договором КАСКО. Страховий випадок настав у результаті зіткнення транспортного засобу з диким тваринам (кабаном).

Страховий випадок стався 10 листопада на сьомому кілометрі траси Кіпті — Глухів — Бачівськ. Потерпілий страхувальник СК «ПРОВІДНА», під час руху по трасі в темний час доби не зміг уникнути зіткнення з диким кабаном, який несподівано вибіг з боку лісопосадки. У результаті в автомобіля було пошкоджено передній бампер, лобове скло та ліва фара. При цьому спрацювала система пасивної безпеки в салоні автомобіля. Для оформлення ДТП водій відразу звернувся в службу ДАІ.

Автомобіль був застрахований в СК «ПРОВІДНА» за договором КАСКО, який включає ризики ДТП, стихійних лих, пожежі, крадіжки і протиправних дій третіх осіб. Відшкодування було виплачено без затримок у встановлений законодавством термін.

Нагадаємо, за результатами роботи за 9 місяців 2014 року СК «ПРОВІДНА» за договорами страхування КАСКО врегулювала більше 5 тис. страхових подій і виплатила клієнтам понад
46,2 млн. гривень.