Нові призначення в управлінському складі Aegon Life Ukraine

25 лютого набули чинності нові призначення в управлінському складі Aegon Life Ukraine. Ніна Гузей, яка раніше займала посаду Виконавчого директора з питань операційної діяльності, призначена Головою правління / Генеральним директором Aegon Life Ukraine. Хайс Юкен, раніше – Голова правління Aegon Life Ukraine, заступив на посаду Голови наглядової ради / Керівника з розвитку бізнесу в Україні (Country Manager Ukraine).

Паралельно із новим призначенням Хайс Юкен очолить напрямок стратегічного розвитку бізнесу у регіоні Центрально-Східної Європи. На цій посаді пан Юкен матиме змогу більш ефективно сприяти розвиткові бізнесу в Україні, координуючи його на регіональному рівні та одночасно враховуючи всі особливості українського ринку страхування життя. Разом із тим, отриманий в Україні досвід пан Юкен зможе використати для розвитку інших представництв групи Aegon у регіоні Центрально-Східної Європи.

Всі Члени правління – Ніна Гузей (Голова правління / Генеральний директор), Тетяна Бартащук (Фінансовий директор) та Сергій Дорфман (Комерційний директор) – продовжать роботу під керівництвом Хайса Юкена (Керівника з розвитку бізнесу в Україні (Country Manager Ukraine) та будуть нести спільну відповідальність за подальший розвиток Aegon Life Ukraine.

Хайс Юкен: «Хочу відзначити, що за останні шість років Aegon Life Ukraine повністю відбудувала свої внутрішні та зовнішні бізнес-процеси, зростила потужну корпоративну культуру, яка відповідає стандартам групи Aegon, і наразі послідовно впроваджує стратегію, спрямовану на те, щоб стати вибором №1 для клієнтів на ринку страхування життя в Україні. Талановита та досвідчена команда топ-менеджерів в особі Ніни Гузей, Тетяни Бартащук та Сергія Дорфмана має чітке бачення того, як успішно продовжити реалізацію визначеної стратегії».

«Ніна Гузей є одним із найбільш досвідчених практиків українського ринку страхування життя. Вона фактично приймала участь у його заснуванні. Її досвід охоплює усі аспекти роботи страхової компанії від фінансового менеджменту до операційного управління. Відповідно щоденне управління компанією Aegon Life Ukraine отримало надійного керівника», – додає пан Юкен.