СК «Українська страхова група» підвела підсумки роботи у 2014 році

У 2014 році СК «УСГ» зібрала 555,7 млн грн. страхових платежів, у тому числі з добровільних видів страхування – 502,5 млн грн., з обов’язкових – 53,2 млн грн. У порівнянні з минулим роком приріст зібраних платежів становить 10,1% (504,9 грн.).

Станом на 31.12.2014 року статутний фонд Компанії становить 110,5 млн грн., Активи – 511,1 млн грн., страхові резерви сформовані на рівні 306,8 млн грн.

Страхова компанія «Українська страхова група» формує страхові резерви застосовуючи міжнародні актуарні методики, використовувані всесвітньо відомою Vienna Insurance Group (Австрія). При цьому страхові резерви покриваються високоліквідними активами, такими як короткострокові банківські вклади і поточними рахунками, відкритими в надійних банківських установах з високим рівнем платоспроможності.

З 2012 року СК «УСГ» перейшла на міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ), таким чином, фінансова звітність Компанії відповідає всім вимогам МСФЗ і відображає достовірну картину фінансового стану Компанії.

Фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний у півтора рази, що дозволяє «Українській страховій групі» своєчасно і в повному обсязі виконувати зобов’язання перед страхувальниками.

Вже традиційно СК «УСГ» демонструє високий професіоналізм і показову ефективність роботи при врегулюванні страхових випадків. За минулий рік СК «УСГ» врегулювала 103 420 страхових випадків, що складає 314,9 млн грн. страхових відшкодувань.