СК «Альфа Страхування» (Україна) підвела підсумки роботи у 2014 році – зростання ліквідних активів на 32% до 171,8 млн. грн.

СК «Альфа Страхування» (Україна) за підсумками роботи в 2014 році зібрала страхових платежів на суму 521,5 млн. грн., виконавши основні стратегічні завдання, поставлені акціонерами.

За період 2014 було укладено 2,3 млн. договорів страхування. В цілому, Компанія продемонструвала приріст обсягів бізнесу в порівнянні з ринком. Рівень ліквідності Компанії залишається одним з найвищих у галузі.

«Незважаючи на ситуацію в країні, яка позначилась на діловій активності всіх учасників ринку, СК «Альфа Страхування» (Україна) наростила грошові кошти, що підтверджує високу платоспроможність і здатність відповідати в повному обсязі за своїми зобов’язаннями.

За результатами роботи в 2014 році в СК «Альфа Страхування» (Україна) спостерігається зростання активів порівняно з аналогічним періодом минулого року, що говорить про стабільний розвиток Компанії» коментує підсумки року Голова Правління СК «Альфа Страхування» Яцек Мейзнер.

Компанія входить в ТОП-10 страховиків України за основними показниками і ключовими напрямами страхування. За вказаний звітний період найбільша динаміка зростання була в таких напрямках як ДМС, ВЗР, ОСАГО.

Протягом 2014 Департаментом врегулювання збитків було прийнято рішення про здійснення страхової виплати за 168,8 тис. страхових подій – виплати за 2014 склали 127,7 млн. грн. (приріст на 5% порівняно з минулим роком).

У листопаді 2014 року Компанії підвищено рейтинг фінансової стійкості до рівня uaAA + (дуже висока фінансова стійкість) за національною рейтинговою шкалою (РА «Експерт-Рейтинг).

Статутний капітал СК «Альфа Страхування» станом на 31.12.14 становить 101,98 млн. грн.