ПРОВІДНА виплатила понад 130 тис. грн. за ремонт автомобіля TOYOTA LAND CRUISER

СК «ПРОВІДНА» здійснила виплату страхового відшкодування в розмірі 130,4 тис. грн. власнику TOYOTA LAND CRUISER. Страховий випадок настав у результаті зіткнення двох транспортних засобів.

ДТП сталося в с. Кутузовка, Харківська обл,. Потерпілий, страхувальник СК «ПРОВІДНА», залишив свою машину на узбіччі дороги недалеко від магазину в який зайшов. Почувши звук сигналізації, водій вийшов з магазину і побачив пошкоджений автомобіль. За словами очевидців, винуватцем ДТП стала ГАЗель, водій якої втік з місця ДТП. У застрахованого автомобіля були пошкоджені: решітка радіатора, нижня решітка, передній бампер, передня фара, капот та передні двері.

Автомобіль був застрахований в СК «ПРОВІДНА» за договором КАСКО, який включає ризики ДТП, стихійних лих, пожежі, крадіжки і протиправних дій третіх осіб. Відшкодування було виплачено без затримок у встановлений законодавством термін.

Нагадаємо, за результатами роботи за 9 місяців 2014 року СК «ПРОВІДНА» за договорами страхування КАСКО врегулювала більше 5 тис. страхових подій і виплатила клієнтам понад 46,2 млн. гривень.