Генеральний директор СК «Нафтагазстрах» Антон Кіяшко назвав основні проблеми медичного страхування

Медичне страхування – один з небагатьох видів страхових послуг, які за останній рік показали зростання. За підсумками аналізу фахового видання Insurance Top, в 2014 році в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зростання медичного страхування склало 14,6%. Всі інші види або показали незначне зростання (до 5%), або падіння платежів (за винятком полісів «Зелена карта»). Такі дані були озвучені на щорічній презентації Insurance Top за підсумками 2014 року, яка відбулася 30 березня 2015 в Києві.

Виступаючи на презентації, генеральний директор СК «Нафтагазстрах», яка є лідером у сфері надання послуг медичного страхування, Антон Кіяшко зазначив, що в умовах кризи спостерігається дві основні проблеми у сфері добровільного медичного страхування (ДМС): катастрофічне подорожчання медикаментів і безконтрольність у врегулюванні збитків .

«Якщо ми як страховики не в силах вплинути на волатильність валютного курсу, то допустима оптимізація витрат як інструмент контролю повинна бути застосована обов’язково», — сказав Антон Кияшко.

Він також звернув увагу на необхідність активізації роботи з лікарями-координаторами страхових компаній.

«В обов’язки лікарів страхових компаній особливо зараз повинен входити строгий контроль за витратами та призначеннями для застрахованих, які здійснюються лікарями в умовах катастрофічного подорожчання медикаментів і стрімкого зростання валютного курсу. Таким чином, вдасться суттєво оптимізувати рівень збитковості по даному виду. Але ці рекомендації доречні при незначних рівнях відхилення збитковості. На жаль, тенденцією останніх місяців є той факт, що деякі страховики зіткнулися з падінням рентабельності по даному виду і відчувають складності у його подальшому супроводі», — зазначив пан Кияшко.

За підсумками роботи в 2014 році за версією журналу Insurance Top СК «Нафтагазстрах» посіла перше місце в рейтингу «ТОП-50 на ринку ДМС».

Нагадаємо, за підсумками 2014 Компанія зібрала 325,2 млн. грн страхових платежів з медичного страхування і виплатила своїм застрахованим 195 млн. грн.