СК «ПЕРША» отримала Українську народну премію

Страхова компанія «ПЕРША» за результатами роботи в 2014 році отримала Українську народну премію, ставши переможцем в номінації «Краща страхова компанія 2014 року». Цю спеціальну нагороду, яка вручається лідерам у різних номінаціях, в різних сферах діяльності, СК «ПЕРША» отримала вже вдруге.
При підведенні підсумків враховувалися багато критеріїв: професіоналізм співробітників, увага до клієнтів, оперативність у проведенні страхових виплат тощо.
Переможець номінації визначався шляхом он-лайн голосування на сайті організаторів і в соціальних мережах. Голосування проходило за унікальною методикою, яка ще не використовувалася в Україні. Респондентами, в основному, були користувачі соціальних мереж, які є самими неупередженими та об’єктивними. Передбачено й обмеження — один користувач може проголосувати лише один раз.
Генеральний директор СК «ПЕРША» Наталія Безбах, що отримала нагороду, зазначила: «Ми запропонували нашим клієнтам нові послуги, нові програми страхування, новий сервіс і ця нагорода показала, що обраний нами шлях, а це в першу чергу турбота про наших клієнтів, виявився вірним. Стратегія компанії спрямована виключно на задоволення потреб клієнтів, а наш слоган: «Ми працює заради Вас!» — це не просто слова».