«ВУСО» компенсує штрафи ДАІ. «Чесний водій» вже у продажу

Кожен день вітчизняний страховий ринок змінюється і перетворюється: переглядаються тарифи, поліпшуються умови договорів, з’являються додаткові послуги. Зараз в Україні клієнтам страхових компаній пропонується новий тип договорів — коробкові продукти.
Ідея коробкових продуктів полягає в простоті їх оформлення: клієнт купує готовий продукт, а після активує договір на сайті компанії, що випустила його — це економить час покупця.
З 21 квітня страхова компанія «ВУСО» запустила новий коробковий продукт «Чесний водій», який компенсує штрафи ДАІ за порушення правил дорожнього руху. За даним договором страхування покриваються найпоширеніші порушення ПДР, наприклад, проїзд на заборонений сигнал світлофора, порушення правил проїзду перехрестя і т.д. Винятком є перевищення водієм допустимої швидкості і водіння автомобіля в нетверезому стані.
Продукт також має ряд інших переваг. По-перше, страховка доступна кожному: ніяких обмежень за стажем водіння, віком водія та кількістю осіб, які можуть керувати транспортним засобом. Друга перевага — страховка діє по всій території України. І найголовніше! Виплати не доведеться чекати тижнями — свої гроші клієнт отримає протягом 5 днів.
Купити договір страхування «Чесний водій» можна вже зараз, — в будь-якому представництві страхової компанії «ВУСО», де менеджер додатково проконсультує щодо нової послуги.
Хочемо нагадати, що раніше СК «ВУСО» випустила також ряд інших коробкових продуктів:
• «КАСКО від поганих доріг» — захищає ходову частину автомобіля від попадання в яму або комунікаційний люк;
• «Автоцивілка +» — страхування цивільної відповідальності водіїв зі збільшеним лімітом відповідальності;
• «Колесо» — захищає шини та диски від крадіжки.
Нові пропозиції не тільки неординарні, вони ще й максимально прості: просто купити, просто активувати, просто отримати виплату!
У 2015 році СК «ВУСО» планує продовжити розробку нових пропозицій у форматі коробкових продуктів, однак на цей раз вони будуть спрямовані не на автомобілістів. Уже в найближчому майбутньому страховик планує випустити на вітчизняний ринок спеціальні продукти, за якими клієнти зможуть захистити свою нерухомість, ремонт та технічні прилади.