Страховий захист на суші і на морі від СК «ТАС»

Серед Клієнтів Страхової компанії «ТАС» є представники поважної професії, пов’язаної з водними просторами, – моряки. Залишаючи свої рідні домівки на суші і йдучи в черговий рейс, члени флоту хочуть бути впевненими у тому, що вони зможуть покрити фінансові витрати у непередбачених випадках.

Так, 43-річний одесит в січні 2011 року уклав Договір страхування життя на 17 років за програмою «ТАС-Талісман», яка передбачає страхове покриття медичних витрат у разі настання нещасного випадку.

Перебуваючи в далекому плаванні, чоловік травмував руку і ногу. Внаслідок отриманих травм за два дні йому було здійснено два хірургічних втручання: перше – судовим лікарем країни Панами, а потім в умовах госпіталю одного з міст Панами.

По прибуттю в Україну Страхувальник надав всі необхідні для страхової виплати документи, а також їхні нотаріально завірені переклади на українську мову.

Таким чином, загальна сума виплат, які отримав чоловік за два перенесених хірургічних втручання, склала 5000 грн.

Підтверджуючи той факт, що страхове покриття діє на території всього світу, Страхова компанія «ТАС» в черговий раз доводить своє відповідальне ставлення до покладених на неї обов’язків убезпечення життя людей всіх професій та рівнів життя.