Страхова компанія «ТАС»: корпоративне страхування в дії

Персонал, який відповідально та самовіддано займається однією справою, – найбільша цінність для будь-якої компанії. А тому піклуватися про здоров’я та життя співробітників – обов’язок ТОП-менеджменту, вияв поваги до кожного працівника та довірливе ставлення один до одного.

ТОВ «ДЕКОРБЕТОН», що знаходиться у м. Вінниця, в 2013 та 2014 роках уклав два річні Договори колективного страхування життя на користь своїх співробітників, тим самим забезпечивши їм страховий захист від непередбачених подій, які можуть статися з ними.

Протягом дії Договорів страхування Страхова компанія «ТАС» здійснила 10 страхових виплат внаслідок отримання Застрахованими особами травматичних ушкоджень. Одна страхова виплата була здійснена в результаті встановлення Застрахованій особі ІІІ групи інвалідності внаслідок травми на виробництві.

Загалом сума виплат співробітникам «ДЕКОРБЕТОН» становить близько 50 000 грн, які вони змогли направити на відновлення свого здоровя.

Дійсно, якість виготовленої продукції підприємства залежить від старань та наполегливої праці кваліфікованого персоналу. А тому здоровий співробітник – запорука успішного розвитку підприємства. Таким чином вони дійсно відчувають свою значимість і соціальну захищеність, що сприяє підвищенню лояльності працівників та ще більшій вмотивованості працювати краще та якісніше.