В СГ «ТАС» підвели попередні підсумки нового проекту з оптимізації процесу врегулювання збитків

Страхова група «ТАС» оприлюднила результати проекту з оптимізації врегулювання збитків за перші два місяці.

Йдеться про механізм здійснення експрес-виплат, що був запущений в СГ «ТАС» на початку квітня. Згідно з офіційними даними, з початку проекту за зазначеним механізмом було здійснено 137 виплат, що становить 16% від загальної кількості врегульованих протягом двох місяців страхових справ. При цьому кількість справ, за якими було здійснено експрес-виплату, постійно зростає: так, за даними червня їх число вже досягло близько 30%!

Всі експрес-виплати були здійснені впродовж двох днів з моменту звернення потерпілого. До речі, для оформлення всіх необхідних документів клієнту достатньо лише один раз відвідати офіс страховика, адже розрахунок збитку відбувається безпосередньо під час заповнення повідомлення про подію. Таким чином, про розмір відшкодування клієнт дізнається фактично через 40 хвилин після того, як зайшов до офісу. Завдяки новій технології весь процес врегулювання страхової справи займає не більше однієї години!

Як зазначає директор з врегулювання страхових випадків СГ «ТАС» Юрій Бажан, клієнти приємно здивовані оперативністю здійснення відшкодувань та зручністю самої процедури оформлення справи на виплату. І це зрозуміло, адже СГ «ТАС» довела: те, на що раніше уходили тижні, цілком можливо робити за лічені хвилини! До того ж, отримати відшкодування за процедурою експрес-виплати можна як за умови оформлення Європротоколу, так і в тому випадку, коли на місце аварії викликали ДАІ!

«Наша головна мета залишається незмінною, — каже Юрій Бажан, — це надання високоякісного сервісу та реальна турбота про клієнтів. І, впроваджуючи процедуру експрес-виплати, ми зробили черговий крок назустріч людям, які довіряють нашій компанії. Підкреслю, крок – черговий, проте в жодному випадку не останній, адже ми продовжуємо активно працювати в даному напрямку. Тож, незабаром на наших клієнтів чекають ще інновації, спрямовані на покращення рівня обслуговування клієнтів та прискорення процесу врегулювання».