Президія МТСБУ затвердила законопроект, який поверне довіру громадян до ОСЦПВ

Президія МТСБУ на засіданні 02 червня 2015 року затвердила пропозиції до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Зазначені пропозиції будуть направлені до Комітету Верховної Ради України з питань фінансової та банківської діяльності із проханням щодо реалізації права законодавчої ініціативи народними депутатами.

Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі – Закон) набрав чинності 1 січня 2005 року. За період його дії стало очевидно, що діюча система впровадження цього виду страхування потребує вдосконалення.

З метою підвищення стійкості системи обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ) до впливу кризових явищ та рівня захисту потерпілих у ДТП Президією МТСБУ пропонується ряд законодавчих змін.

По-перше, це посилення гарантійних функцій МТСБУ за зобов’язаннями неплатоспроможних страховиків. Зокрема, пропонується переглянути підстави проведення МТСБУ регламентних виплат за страховиків, які мають проводитися у випадках:

1) анулювання (відкликання) ліцензії на здійснення ОСЦПВ у страховика, який порушує вимоги щодо строку здійснення страхового відшкодування;

2) порушення провадження у справі про банкрутство страховика;

3) ліквідації страховика.

По-друге, запропонованим проектом Закону передбачаються зміни щодо валюти гарантійних внесків у централізовані фонди МТСБУ та визначення їх в гривні. Оскільки в умовах суттєвого знецінення національної валюти встановлення розміру базового гарантійного внеску до фондів у прив’язці до іноземної валюти істотно ускладнює його формування, пропонується визначити мінімальний розмір базового гарантійного внеску до Фонду захисту потерпілих у розмірі 5 млн. грн., а мінімальний розмір базового гарантійного внеску до Фонду страхових гарантій – в розмірі 10 млн. грн.

Це зробить передбачуваними умови ведення страхового бізнесу в Україні та істотно покращить інвестиційну привабливість національного страхового ринку.

Також, законопроектом пропонується ввести систему «Прямого врегулювання збитків», при якій страховик за полісом відповідальності врегульовує збиток, нанесений своєму клієнту іншим автовласником, а потім отримує компенсацію від страховика відповідальності такого автовласника.

За допомогою системи «прямого врегулювання збитків» можливо ефективно протидіяти недобросовісній конкуренції, значно спростити і, як мінімум, в 2 рази скоротити термін врегулювання страхових випадків. Страхові компанії будуть зацікавлені інвестувати в сервіс, від чого виграє пересічний автовласник, який застрахував свою цивільно-правову відповідальність у страховика, який належно виконує свої зобов’язання.

Не менш важливим впровадженням, запропонованим законопроектом є електронний страховий поліс. Така форма договору повністю усуває проблеми виготовлення, зберігання, обліку та інвентаризації бланків полісів, унеможливлює використання полісів компаній, діяльність яких припинена. Але головне — наближає страхування до споживача, так як страхувальник отримує можливість, не виходячи з дому, без посередників, через Інтернет, від початку до кінця укласти договір страхування.

Законопроектом передбачений перехідний етап, який дозволить протягом року після початку дії Закону забезпечити можливість укладання договору ОСЦПВ як у електронній, так і у паперовій формах. Це надасть час для адаптації та пристосування до електронної форми договору як споживачів страхових послуг, так і інших учасників ринку.

Впровадження електронного полісу надасть можливість негайно припиняти діяльність страховиків, позбавлених права на укладання договорів обов’язкового страхування, забезпечить можливість технологічного контролю за наявністю та чинністю страхового забезпечення транспортного засобу, який рухається дорогами України та сприятиме підвищенню якості страхових послуг до європейського рівня.

Зміни до Закону також передбачають упорядкування норм щодо органів управління та контролю МТСБУ. Зокрема, до складу органів управління МТСБУ пропонується віднести: Загальні збори членів, Загальні збори повних членів, Президію та Дирекцію. Їх структура, функції, компетенція, порядок формування та роботи визначатимуться Статутом МТСБУ. Нагляд за дотриманням страховиками та МТСБУ положень про централізовані страхові резервні фонди здійснюватиметься Уповноваженим органом (Нацкомфінпослуг), що відповідає практиці більшості європейських країн.

«Прийняття законопроекту безсумнівно сприятиме розвитку ринку ОСЦПВ в напрямку європейських стандартів та поверне довіру громадян до цього виду страхування, – впевнений член Президії МТСБУ Максим Межебицький. – Всі учасники страхового ринку чекатимуть на підтримку цього законопроекту з боку народних депутатів України».