МТСБУ: страховики виплачують більше та швидше – підсумки четвертого кварталу 2016 року

МТСБУ оприлюднює показники діяльності страховиків-асоційованих членів МТСБУ у четвертому кварталі 2016 року.

За показником  «Загальна оцінка діяльності страховика» високий рівень відзначено у 51 СК, середній у 3 СК (за результатами третього кварталу 2016 року 53 СК мали високий рівень і 1 СК — середній). Суттєве зниження показників відбулось у СК  «Аско-Медсервіс».

За показником «Якість врегулювання збитків» 26 СК показали високий рівень врегулювання, 26 СК – середній рівень, 2 СК – низький рівень (за результатами третього кварталу 34 СК мали високий рівень, 17 СК – середній  та 3 СК – низький).

За показником «Рівень скарг від потерпілих та страхувальників» найкращі результати продемонстрували 41 СК, середній рівень у 7 компаній, 6 СК показали найгірші результати (за результатами третього кварталу 39 СК отримали найвищий показник, 10 СК – середній, 5 – найгірший). Покращення індикатору за показником «скарги на страховиків» відбулось у СК «Харківська муніципальна», «Скарбниця», «Провідна», «Оранта», «Мега-гарант», «Євроінс». Погіршення індикатору за цим показником продемонстрували у СК «Брокбізнес», СК «Дім страхування», «Київський страховий дім», «Кредо», СТ «Гарантія». В четвертому кварталі 2016 року МТСБУ отримано 209 скарг на діяльність страховиків – членів МТСБУ. Найбільша кількість скарг надійшла на діяльність компаній  «УТСК» (36) та «Київ Ре» (16).

У четвертому кварталі питома вага топ-10 СК у загальній сумі страхових премій склала 54%. У сумі страхових виплат перші десять страховиків виплачують більше 57% страхових відшкодувань.  Співвідношення страхових виплат до страхових премій у четвертому кварталі 2016 року склало 47%.

Продовжується поступове скорочення строку врегулювання збитків. Страховики активно покращують процедури страхового врегулювання. Важливу роль в процесі покращення сервісу відіграло й впровадження прямого врегулювання. У 24 СК швидкість врегулювання вища, ніж середньоринковий показник. Середній строк врегулювання протягом кварталу скоротився на 15 днів та склав 114 днів від моменту ДТП. У строк до 120 днів від ДТП врегульовується 76% справ (+5% до результату 3 кварталу 2016 року).

«Якість страхового врегулювання продовжує підвищуватись. Серед СК, що найшвидше врегульовують страхові випадки 5 компаній лідерів ринку, інші 5 страховиків  — невеликі та середні компанії. Ми розраховуємо що впровадження прямого врегулювання на загальній основі для всіх СК дозволить компаніям ще більше скоротити швидкість страхового врегулювання, аби найкращий сервіс був доступним кожному водію», — наголосив Володимир Шевченко, генеральний директор МТСБУ.