До відома клієнтів та партнерів СК «ДІМ Страхування»

30.06.2017 р. Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, прийнято рішення про анулювання ліцензій ПрАТ «СК «Дім страхування», що набере чинності 30.07.2017 р. Цим рішенням Нацкомфінпослуг відмовилась від звичної практики правозастосування та відкликала ліцензії, незважаючи на відсутність суттєвих підстав. Адже компанія має достатні страхові резерви і продовжує виконувати свої обов’язки незважаючи на тиск з боку правоохоронних органів та НКФП.

З метою захисту законних інтересів компанії, ми гарантуємо, що зробимо усе від нас залежне для скасування вищенаведеного рішення. Зокрема, ПрАТ «СК «Дім страхування» звернеться до Державної регуляторної служби України з проханням скасувати розпорядження Національної комісії про анулювання ліцензій ПрАТ «СК «Дім страхування».

Даним зверненням просимо усіх клієнтів ПрАТ «СК «Дім страхування» підтримати нашу компанію в боротьбі за відстоювання законних прав та інтересів. Для цього Ви можете направити лист до Державної регуляторної служби України, яким висловитись проти анулювання ліцензій ПрАТ «СК «Дім страхування» з коротким описом причин чому Ви так вважаєте.

Листи слід відправляти за наступними реквізитами:

Голові Державної регуляторної служби України

Ляпіній Ксенії Михайлівні

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11

У листі просимо вказати Ваші прізвище, ім’я, по-батькові або назву компанії, зворотну адресу та дату складення листа й коротке викладення позиції чому Ви вирішили підтримати СК «ДІМ Страхування».

Щиро дякуємо за Вашу підтримку та розуміння.