СК «Альфа Страхування» уклала договори ДМС з Метінвестом на 2017-2018 рр.

ПрАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування» уклала договори добровільного медичного страхування (ДМС) співробітників підприємств Групи Метінвест на 2017-2018 роки.

Страхова сума за всіма договорами становить понад 265,9 млн грн.

Згідно умов договорів, комплексне обслуговування за програмами ДМС передбачає амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, екстрену швидку та невідкладну допомогу, стаціонарне лікування, а також профілактичні заходи в більш ніж  3 200 клініках по всій Україні. Важливо відзначити, що страховий пакет оформляється на кожного штатного співробітника компанії з першого дня роботи. При цьому, у співробітників є можливість придбати медичну страховку для близьких родичів за корпоративними тарифами.

Усі застраховані за ДМС, при необхідності, можуть обслуговуватися в різних клініках Києва та України, в залежності від Програми страхування, по якій вони застраховані. Контакт-центр СК «Альфа Страхування» надає консультації застрахованим в режимі 24/7, 365 днів на рік. А завдяки мобільному додатку «Альфа Ассистанс» комунікація між співробітниками страхової компанії і застрахованими максимально спрощується: всі клієнти можуть переглядати свою історію звернень, контролювати ліміти на обслуговування, отримувати повідомлення про організовані консультації і замовлення ліків, замовляти зворотній дзвінок Контакт-центру та багато іншого.

Група Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюзі створення вартості: від видобутку залізорудної сировини та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. Метінвест — найбільший в Україні і один з найбільших у СНД виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в топ-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association). Річні виробничі потужності Метінвесту по виплавці сталі складають 15 млн тонн.

Приватне акціонерне товариство «СК «Альфа Страхування» (Україна) засновано в червні 2000 року, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД та Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусії та Нідерландах. Також дочірні компанії ABHH ведуть діяльність на Кіпрі та у Великобританії. СК «Альфа Страхування» (Україна) присвоєно рейтинг фінансової стійкості по національній рейтинговій шкалі на рівні uaAA+ (дуже висока фінансова стійкість) експертами РА «Стандарт-Рейтинг» та РА «Експерт-Рейтинг». Компанії довіряє більше 1 млн клієнтів.