ПРОВІДНА підбила підсумки 1 півріччя 2017 року

18 серпня о Головному офісі СК «ПРОВІДНА» пройшла нарада керівників департаментів Компанії та директорів філій, на якому були підведені підсумки 1 півріччя 2017 року.

За підсумками I півріччя 2017 року страхова компанія «ПРОВІДНА» збільшила обсяг страхових премій у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 4,2%. Сума страхових платежів склала 460 млн грн.

У страховому портфелі компанії найбільшу частку мають добровільне медичне страхування (46,7%) і транспортне страхування, в т.ч. ОСЦПВ — 30,2%. Сума премій по ДМС склала 215 млн грн, що на 24,8% більше, ніж за I півріччя 2016 року.

На 3,6% збільшився обсяг премій по страхуванню ОСЦПВ, сума зборів досягла 139 млн грн. За результатами останньої оцінки Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) компанія отримала найвищий бал за всіма трьома показниками оцінки діяльності.

Страхові виплати СК «ПРОВІДНА» за I півріччя 2017 року склали 223 млн грн. При цьому було врегульовано 122 тис. страхових подій.

Крім підведення підсумків діяльності в першому півріччі 2017 і прийняття векторів подальшого розвитку ПРОВІДНОЇ, головною темою наради стало обговорення впроваджуваної в Компанії нової ефективної мотивації продавців, яка розраховується на основі показників прибутковості.

«Впровадження нових якісних і затребуваних клієнтами страхових продуктів, нова ефективна мотивація — підтверджує статус ПРОВІДНОЇ як роботодавця, який надає всі умови для розвитку кар’єри успішного продавця» — зазначив Директор Харківської філії Дунаєв Віталій.