Голова Наглядової Ради АТ СК «БУСІН» прийняла участь у щорічній конференції Міжнародної Авіаційної Жіночої Асоціації (IAWA)

Голова Наглядової Ради АТ СК «БУСІН», канд. техн. наук Непочатова Лариса Михайлівна прийняла активну участь у щорічній 29-ій конференції Міжнародної Авіаційної Жіночої Асоціації, що проходила минулого тижня у Берліні. Генеральними спонсорами цього представницького заходу виступили корпорації Boeing, Airbus, FedEx, Textron.

Досвідчені представниці авіаційної сфери з усього світу мали можливість обговорити такі нагальні галузеві питання, як авіаційна безпека, управління ризиками у сучасних умовах, вплив Brexit на авіаперевезення тощо. Зокрема, Лариса Михайлівна висловила свою експертну думку під час профільної дискусії з актуальних проблем страхування авіаційних ризиків.

Міжнародна Авіаційна Жіноча Асоціація (IAWA) — міжнародна організація, що з 1988 року об’єднує найбільш успішних та відомих жінок в  авіаційній галузі. До організації входять представниці державних органів, топ-менеджменту авіакомпаній, аеропортів, страхових та юридичних фірм, фінансових установ та засобів масової інформації з багатьох країн світу.

Непочатова  Лариса Михайлівна з 2011 року ексклюзивно представляє жіночу авіаційну спільноту України у Міжнародній Авіаційній Жіночій Асоціації (IAWA).