Виконавчий директор СК «ПРОВІДНА» отримала відзнаку ЛСОУ

19 червня 2018 року Президент ЛСОУ Олександр Філонюк вручив Диплом Ліги страхових організацій України «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Виконавчому директору СК «ПРОВІДНА» Лесі Миколаївні Щербаковій.

Нагородження відбулося під час засідання Президії ЛСОУ, на якому зокрема було підбито підсумки діяльності Ліги за звітний період.

СК «ПРОВІДНА» є членом ЛСОУ з 1996 року. Компанія бере активну участь у розробці та вдосконаленні нормативно-правових актів, що складають законодавчу базу страхової сфери.
Окрім участі у загальних процесах вдосконалення страхового ринку, Компанія послідовно працює в напрямку оптимізації внутрішніх бізнес-процесів.

Виконавчий директор Л. М. Щербакова зазначає, що у 2018 році за підтримки своїх західно-європейських акціонерів Компанія продовжує переймати передовий досвід у європейських колег та впроваджувати інноваційні технологічні й організаційні рішення.
Зокрема, задля підвищення якості клієнтського сервісу було впроваджено SMS-інформування клієнтів, створено паблік–акаунт у месенджері Viber «ПРОВІДНА. Медассистанс», запущено ресурс HelpDesk для організації послуг, надання інформації з можливістю обміну  документами та прийому відгуків від клієнтів.

У рамках оптимізації внутрішніх бізнес-процесів було впроваджено досконалу реєстрацію звернень та звітність на базі новітнього програмного забезпечення з онлайн-доступом до  історії звернень, автоматичним нагадуванням довіреному лікарю тощо.
Також було здійснено web–інтеграцію з медичними закладами для онлайн-запису до відповідного фахівця в зручний час та інтеграцію з аптечними закладами для онлайн відслідкування наявності ліків.