СК «Омега» прийняла нову стратегію розвитку

Страхова компанія «Омега» прийняла нову стратегію розвитку, ключовим завданням якої став баланс портфелю. Про це йде мова у статті керівника компанії «Омега» Павла Карагаєва у журналі Insurance TOP, повідомляє прес-служба компанії.

«СК «Омега» принципово змінила підхід до формування портфелю та головним завданням стало його збалансувати. Згідно нової стратегії обсяг договорів ОСЦПВ не повинен перевищувати 50% портфелю компанії. Для досягнення цього показника ми збільшити тарифи по деяким зонам страхування, від інших відмовились взагалі та прийняли ряд кадрових рішень – зокрема, щодо тих представництв, де персонал бук повністю зосереджений на великих комісіях, легких грошах від ОСЦПВ та не розвивав продажі інших видів страхування», — сказав Павло Карагаєв. Мова йде про те, що СК «Омега» у першому півріччі закрила 13 регіональних представництв, результати роботи яких у компанії оцінили як такі, що не відповідають задачам.

Також він відзначив, що головною метою нової стратегії є оздоровлення компанії.

«У кількох регіонах ми вже відкрили нові представництва, де у менеджменту більш професійний підхід до роботи», — додав Павло Карагаєв.

«Рівень виплат по СК «Омега» сягає 80%, що значно  вище нормативів. Чому? Зараз ви виплачуємо і нові, і раніше визнані збитки. У першому півріччі СК «Омега» отримала 48,8 млн грн платежів та виплатила клієнтам  33,6 млн грн, в тому числі зв ОСЦПВ —  28,1 млн грн та 24,3 млн грн відповідно. Вже найближчим часом затримки із страховими виплатами припиняться і ми увійдемо у встановлені графіки», — впевнений керівник компанії.

Крім того, за словами Павла Карагаєва, у СК «Омега» почав роботу контакт-центр для звернень та прямої комунікації із клієнтами. «Ми сформували спеціальну службу, яка обробляє та аналізує звернення клієнтів. Це дозволяє, в тому числі, правильно оцінювати роботу персоналу», — зазначив Павло Карагаєв.

СК «Омега» працює в Україні з 1994 року та має ліцензії на 25 видів страхування. За даними рейтингу  Insurance TOP за результатами роботи у 2017 році СК «Омега» займала 4 місце на ринку за розміром власного капіталу, 3 місце за обсягом гарантійного фонду та 14 – за розміром активів.