СК «Ю.Ес.Ай.» виступає страховим партнером змагань «Гонка нації» в регіонах України

Страхова компанія «Ю.Ес.Ай.» виступає страховим партнером змагань на витривалість «Гонка нації» в регіонах України.

Окрім партнерства, цього року СК «Ю.Ес.Ай.» вирішила безпосередньо прийняти участь у змаганнях, виставивши на старті свою команду. Надзвичайно приємно, що вперше взявши участь у перегонах на витривалість, дружня команда страхової компанії (5 чоловік, в т.ч. 1 дівчина) повторює динамічний поступ СК «Ю.Ес.Ай.» на страховому ринку. Так, зайнявши 10 місце на першій для себе гонці в Дніпрі, вже на черговому етапі у Львові, команда посіла 7 місце. Попереду етап у Києві. Отже, чекаємо на попадання у ТОП-5.

«Ці змагання, в яких може взяти участь будь-який бажаючий, дають можливість перевірити власну фізичну підготовку, командний дух, витримку і витривалість. Тому ми не тільки надаємо страхову підтримку цьому потрібному заходу, а й беремо участь в змаганнях», зазначає Генеральний директор ТДВ «СК «Ю.Ес.Ай.» Галина Ким.

Страхова компанія «Ю.Ес.Ай.» (до червня 2017р. — СК «ПСК-Захід») — це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг ..

СК ««Ю.Ес.Ай.» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України та Асоціації «Страховий бізнес». За підсумками 6 міс. 2018 року компанія входить в TOP-10 лідерів з продажу обов’язкового страхування автоцівільної відповідальності власніків наземних транспортних засобів.