ПРОВІДНА за 9 місяців 2018 року відшкодувала клієнтам за договорами КАСКО 50,2 млн грн

За підсумками 9 місяців 2018 року сума страхових премій за договорами КАСКО склала 70,7 млн грн. Обсяг страхових відшкодувань 50,2 млн грн., при цьому було врегульовано понад 1,6 тис. страхових випадків по КАСКО.

В рамках реалізації нової стратегії компанії, спрямованої на нарощування портфеля добровільних видів страхування, ПРОВІДНА активно запроваджує ряд інновацій задля підвищення якості обслуговування клієнтів по КАСКО.

Нова стратегія розвитку компанії зобов’язує масштабувати свій клієнтський сервіс.

На сьогодні розроблені та впроваджені нові страхові продукти, які відповідають потребам широкого кола клієнтів, постійно відбуваються навчальні заходи серед співробітників клієнтського сервісу, запроваджуються інновації в бізнес-процесах  тощо.

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» у 2018 році за підсумками І кварталу вкотре підтвердило рейтинг фінансової стійкості компанії на рівні uaАА+. Цей рейтинг є найвищим з можливих за національною шкалою для страхових компаній, які зареєстровані і працюють в Україні. Згідно з цим рейтингом ПРОВІДНА, порівняно з іншими страховиками, характеризується як компанія з дуже високою фінансовою стійкістю.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку, якій довіряють понад 1 мільйон її страхувальників, значна частина яких — це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.