СК «Ю.Ес.Ай» зміцнила свої позиції на ринку ОСЦПВ

Страхова компанія «Ю.Ес.Ай» (USI) за підсумками дев’яти місяців 2018 года зміцнила свою позицію на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власніків наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), зайнявши четверту позицію серед  51 діючого асоційованого члена Моторного (транспортного) страхового бюро України за обсягом платежів.

Загальний обсяг зібраних компанією платежів за цим видом страхування за січень-вересень склав 157,8 млн грн, в той час  як за шість місяців поточного року —  85.6 млн грн.

«Стале зростання обсягу страхових премій  та кількості укладених договорів страхування на ринку з високою конкуренцією та усталеними лідерами свідчить про довіру до молодої компанії клієнтів і партнерів. Ми, в свою чергу, цінуємо таку довіру і намагаємось виконувати всі зобов’язання щодо своєчасності страхових виплат, а також  вимоги Моторного бюро по  забезпеченню додаткових внесків у ФЗП. «, — відзначає Генеральний директор Компанії Галина Ким.

Генеральний директор також зазначила, що стратегія компанії передбачає розвиток за різними видами страхування.

«Через страхування ОСЦПВ страхувальник має можливість емпіричним шляхом оцінити якість  нашого захисту та прийняти рішення щодо довіри нам, в подальшому, своїх інших, більш дорогих ризиків. Ми маємо намір надати клієнту повний, необхідний пакет страхових послуг, який буде гарантувати страховий захист його автотранспорту, майна, здоров’я та відпочинку», підкреслила вона.