СК «Омега» відсвяткувала 24-у річницю з дня заснування

10 листопада СК «Омега» виповнилося 24 роки. З нагоди річниці керівники регіональних підрозділів компанії зібралися в Києві для підведення підсумків і стратегічної сесії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Метою спільної зустрічі було підведення підсумків та планування роботи компанії на майбутнє. Прийнята нова стратегія розвитку компанії, у нас відбулися значні кадрові зміни, суттєво оновлена ​​продуктова лінійка, умови договорів, презентовані нові послуги», — підводить підсумки стратегічної сесії керівник СК« Омега» Павло Карагаєв.

«Одним з найважливіших елементів корпоративної культури в «Омезі» є горизонтальні комунікації. Колектив в компанії досить стабільний, і тому керівники регіональних підрозділів добре знають один одного. Ми проводимо навчальні та інші семінари для того, щоб підтримувати високий рівень залученості всіх співробітників. Дуже важливою частиною зустрічі, яка проходила в цей раз, було знайомство з новою командою, яка сформована в головному офісі компанії протягом останніх 3 місяців», — зазначив  Директор зі страхування СК «Омега» Олександр Гончаров.

Стратегічно СК «Омега» зараз працює над переформатуванням портфелю.

«Згідно з новою стратегією обсяг договорів ОСЦПВВ не повинен перевищувати 50% портфелю компанії. Для досягнення цього показника ми збільшили тарифи за деякими зонам страхування, від деяких зон відмовилася зовсім. У 2017 році обсяг моторного портфеля досягав 73%, в тому числі 63% — полісів ОСЦПВВ, за підсумками 9 місяців 2018 року обсяг полісів ОСАЦВ в портфелі знижений до 52%», — говорить Директор зі страхування СК« Омега» Олександр Гончаров.

Серед ключових продуктів, які стануть основною портфеля СК «Омега» в майбутньому — страхування майна, особисте страхування та добровільне медичне страхування.

«Добровільне медичне страхування стає одним з ключових пріоритетів АСК «Омега» на найближчі роки. Уже зараз проекти ДМС — це 19% від портфелю компанії, і ми спостерігаємо тенденцію зростання частки добровільного медичного страхування. Ми маємо намір удосконалювати цей продукт і пропонувати унікальні рішення для кожної галузі і регіону», — зазначає Олександр Гончаров.