ПРОВІДНА і група компаній «Венбест» домовилися про співпрацю

Страхова компанія «ПРОВІДНА» і група компаній «Венбест» підписали договір про співпрацю, згідно якого послуги корпоративного страхування автопарків будуть надаватися з професійною протиугінною охоронною системою автомобіля.

В рамках співпраці крім страхового захисту клієнти СК «ПРОВІДНА» будуть додатково захищені від угону автомобіля в режимі 24/7.

Корпоративне страхування — найбільш ефективний спосіб захисту фінансової стабільності підприємства і компенсації не прогнозованих фінансових витрат. У той же час, це відмінний інструмент грамотного планування витрат на утримання автопарку.

Корпоративні клієнти отримують в СК «ПРОВІДНА» не просто надійне страхування майна свого бізнесу від широкого спектра ризиків, а й індивідуальний підхід, що враховує всі особливості бізнесу конкретного клієнта.

«За короткий період з початку нашої співпраці системи Венбест вже встановлені на парки автомобілів першим трьом клієнтам. Ми бачимо незаперечні переваги для наших клієнтів в подібному додатковому сервісі і сподіваємося на плідну співпрацю з «Венбест» і надалі.» — зазначив Директор Департаменту страхування корпоративних клієнтів СК «ПРОВІДНА» Ворса Ігор Володимирович.