«Омега» стала офіційним партнером Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву

Страхова компанія «Омега» і Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву уклали договір про співпрацю. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Сьогодні Фонд реалізовує 3 державні програми — пільгове кредитування під 3% на покупку житла, часткова компенсація відсоткової ставки за кредитами комерційних банків за схемою здешевлення іпотечних кредитів і компенсація 30% вартості квартир для молодих сімей.

АСК «Омега» зможе укладати з позичальниками Фонду договори обов’язкового страхування іпотеки. Страхуванню підлягає предмет іпотеки — нерухомість, що куплена за підтримки Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву — від стандартних ризиків (пожежа, затоплення, стихійні лиха, протиправні дії третіх осіб).

Також в майбутньому в АСК «Омега» клієнти Фонду зможуть оформити страховку від нещасного випадку для позичальника.

«Ми готові страхувати позичальників Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву по всій території України, — говорить Директор зі страхування АСК «Омега» Олександр Гончаров. Це дозволить забезпечити захист інтересів позичальників фонду та ефективно використовувати кошти, що виділяються з бюджету».