УНІКА разом з платформою МЕДІКІТ впровадила телемедицину для своїх клієнтів

19 березня 2020 року комунікаційна платформа «Медікіт» провела перші онлайн консультації для клієнтів з добровільного медичного страхування компанії «УНІКА».

В рамках співпраці клієнти УНІКА з добровільного медичного страхування, яких сьогодні компанія налічує більше 89 тис., мають можливість отримати онлайн консультацію з лікарем в форматі чату, аудіо або відео на сайті https://medikit.ua/

На сьогоднішній день на платформі зареєстровано 12 300  клієнтів, яким надають консультації  лікарі 46 різних спеціалізацій, маючих досвід роботи в провідних  державних та приватних медичних закладах України.

«Запуск проекту особливо важливий в сьогоднішніх умовах. Лікарі платформи працюють в посиленому режимі для того, щоб надати консультації якнайбільшій кількості українців. Зупинити розповсюдження вірусу можливо лише в тому випадку, якщо ми всі будемо залишатися вдома. А в разі виникнення проблем зі здоров’ям звертатимемося до лікаря у віддаленому режимі» — прокоментував Руслан Кравець, генеральний директор компанії «Медікіт».

«УНІКА вживає всіх необхідних та додаткових оперативних заходів з метою надання своєчасних і якісних страхових послуг своїм клієнтам. Беручи до уваги небезпечну ситуацію з поширенням вірусу COVID-19, і труднощами, пов’язаними з організацією особистого прийому лікарів для застрахованих, в тому числі  при інших захворюваннях і скаргах, ми пропонуємо своїм клієнтам скористатися послугою Телемедицини, яка є дуже доцільною в теперешніх умовах.»  − Олена Ульє, Голова Правління Страхової компанії «УНІКА».

Партнерство УНІКА  і МЕДІКІТ — це важливий крок, назустріч якісній та доступній медицині в Україні.