Мобільна клініка Dobrodoc+ надає телемедичні послуги для клієнтів страхових компаній

Послуги онлайн консультацій компанії Dobrodoc+ вже входять у медичні поліси “Альфа страхування”, “Уніка”, “Провідна”. На платформі зареєстровано понад 2 тис пацієнтів, для них доступні консультації понад 20 спеціалістів — терапевта, невролога, гінеколога, педіатра, кардіолога та інших спеціалістів. Телемедичні послуги Dobrodoc+ знижують собівартість пакета ДМС. Надається пряма медична послуга,  тому ланка «медасістанс» вже не потрібна.

«Сьогодні на платформі зареєстровано понад 2 тис пацієнтів. Наші лікарі мають багаторічний досвід роботи, застосовують сучасні протоколи обстеження та лікування. Ми пропонуємо страховим компаніям включити у послугу телемедичні консультації. Пацієнт може звернутися до лікаря з будь-якого питання в зручний для себе час», — розповідає виконавчий директор мобільної клініки «ДоброДок+» Ігор Нестеров.

Ті ж, хто вже оплачують страхування для співробітників, можуть просто додати телемедицину до поліса і отримувати телемедичні послуги сплачуючи лише за 600 грн на рік.

Онлайн консультації — це в першу чергу зручно та доступно. Можна використовувати відеозв’язок коли потрібен огляд або особиста розмова (для цього достатньо 4G-з’єднання). Іноді зручніше використовувати текстові повідомлення в чаті. Пацієнт може відправити результати аналізів і досліджень або фотографії, а лікар допоможе їх розшифрувати і дасть коментар. Короткі результати консультації з’являться в медкарті в додатку відразу після консультації — за бажанням їх можна відправити собі на email. Спілкування з лікарем анонімне.

Телемедицина економить час співробітників. Зазвичай вони ходять до лікаря в робочий час. У кожному третьому випадку достатньо дистанційно поспілкуватися з фахівцями в онлайні, отримати направлення на аналізи та відповіді на свої запитання.

Місія компанії Dobrodoc+ — зробити якісну медицину доступною, щоб українці перестали займатися самолікуванням та зверталися за фаховою консультацією. З ДоброДок+ можливі миттєві консультації в екстреному випадку. А регулярні консультації з лікарями допомагають запобігати захворюванням, а не лікувати його вже в запущеній стадії.

Зоб детальніше дізнатися про телемедициські послуги від Dobrodoc+ пишіть на пошту igornesterov1969@gmail.com

Довідка: Мобільна клініка «Добродок» зі зручною функцією виклику лікаря додому працює в Києві з 2017 року. У грудні 2019 року на ринку з’явився унікальний сервіс Dobrodoc+, який дозволяє отримувати консультації лікарів через додаток для iOS і Android. Сьогодні мобільна клініка надає медичні послуги великим корпоративним клієнтам та страховим компаніям, зокрема, для “Альфа страхування”, “Уніка”, “Провідна”.

Мобільний додаток Добродок + можна скачати тут: https://bit.ly/ddocua6

Детальніше про мобільну клініку «Добродок» для виклику лікаря додому: https://bit.ly/dteleua5