УНІКА увійшла в ТОП-20 кращих роботодавців України

Страхова компанія «УНІКА» увійшла в ТОП-20 найбажаніших роботодавців у регіональному розрізі за результатами дослідження «Рейтинг роботодавців України 2019/2020».

Міжнародний кадровий портал grc.ua назвав найбажаніших працедавців України. В ході дослідження «Рейтинг роботодавців України», яке відбувалось протягом вересня 2019 – лютого 2020, респонденти розповідали, якими критеріями керуються при виборі роботи, які галузі вважать найпривабливішими та в яких компаніях бажали б працювати.

Для страхової компанії «УНІКА» робота з персоналом є одним із найважливіших стратегічних напрямків розвитку. Використовуючи прогресивні інструменти роботи з персоналом, УНІКА, не тільки підвищує рівень ефективності роботи компанії, а і надає кожному працівнику компанії гідні умови для успішної кар’єри та професійного розвитку.

За словами організаторів: «Рейтинг роботодавців України», як певний індикатор ринку праці та цінностей пошукачів, якраз і покликаний дати компаніям орієнтири для пошуку оптимального методу залучення та утримання цінних працівників, збалансування інтересів та можливостей бізнесу та потреб пошукачів.»

Повний перелік найкращих роботодавців України 2019/2020 за посиланням: https://hhcdn.ru/file/16886619.pdf