Страхова компанія «Мотор-Гарант» приєдналася до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю

Страхова компанія «Мотор-Гарант» приєдналася до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками.

Метою роботи Офісу страхового примирителя є мирова угода між споживачем і страховиком без зайвої бюрократії і з дотриманням балансу інтересів сторін. Діяльність будується на принципі забезпечення рівності прав сторін, а це — справедливе, незалежне і неупереджене вирішення спору як по відношенню до споживача, так і страховика, з об’єктивною оцінкою всіх обставин, які зумовили звернення споживача.

Діяльність здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проект USAID «Трансформація фінансової сектору».

ТДВ «СК» Мотор-Гарант «за підсумками діяльності 2019 року входить в ТОП-50 страхових компаній за преміями, отриманими від фізичних осіб.

Участь СК «Мотор-Гарант» в проекті з впровадження альтернативного (позасудового) механізму вирішення спору свідчить про відкритість компанії і відповідальність перед своїми клієнтами.

Ознайомитися зі страховими компаніями, які приєдналися до Меморандуму, можна за посиланням: https://ipk.org.ua/strakhovyky-uchasnyky